Tüm Kategoriler
Sepet
Tüm Takılarda 2 AL 1 ÖDE Kampanyası! 🎉

Hakkımızda

Hakkımızda

Genel Bakış

NEWLY Teknoloji Yatırım Grubu 1999 yılında temelleri atılan ve 2000 yılında kurulmuş Türkiye'nin ilk Teknoloji  firmalarındandır.

Newly '' Always New For You '' Senin için Her zaman Yeni

Hikayesi ... Newly İleri Teknoloji Yolda , Şehirde ve Dağda her ortam için Sevgiyle Newly Arge merkezinde tasarlandı.

Başta ; Yazılım, Web , Elektronik,Smart Akıllı yaşam ürünleri , Elektrik, Güneş Enerjisi, Güvenlik Sistemleri Güvenlik Kameraları, Lojistik, depolama, Tekstil, Ev tekstili , Spor malzemeleri, Medikal ürünler, Medikal cihazlar, Mobilite ileri Teknoloji ürünleri ve Outdoor Spor Ekipmanları

Olmak üzere farklı iş kollarında Farklı Tescilli Markaları ve  iştirakleri ile faaliyetlerine devam etmektedir.

ARGE Merkezinde Kendi yazılımlarını ve donanım cihazlarını ve kendi ürünlerini geliştiren , tüm ürünleri kalite testleri , zorluk testlerinden geçtikten sonra Onaylı Lisanslı olarak ileri düzey kullanıcıların tüketimine sunmaktadır. Araştırma geliştirme çalışmaları tamamlanan Tüm ürünler için gerekli tüm güncellemeleri ve iyileştirmeleri yine kendi bünyesi altında bulunan ARGE ve ÜRGE merkezinde  yapmaktadır. Tüm ürünleri Son tüketicinin kullanımlarına sunmaktadır.

Tüm ürünlerimiz CE FCC ROHS ISO FDA TSE Sertifika sistemleri ve kalite yönetmeliklere uygun üretilmeye devam edilmektedir.

Tüm ürünlerimiz Yasa gereği ve NEWLY Kalite Politikaları çerçevesinde 2 Yıl ila 10 Yıl arasında ürün çeşitliliğine göre garanti kapsamı altındadır .

NEWLY daima Yüksek kaliteli ürünler sunar.

Kurulduğu günden bu yana sürekli gelişen ve değişen müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verecek güncel çözümlerle her geçen gün ürün ve hizmet yelpazesini genişletmektedir.

NEWLY Teknoloji Yatırım Grubu 1999 yılından bu yana pek çok farklı projeye de imza atmıştır. Üniversiteler ile ortak projeleri ve faal sonuçlanmış projeleri bulunan firmanın Bir çok Resmi Kurum ve Özel Kuruluşta montajlamaları yapılmış uçtan uca takip edilebilir, ürünleri 20'den fazla onaylı ve Tescilli Markaları ve Faydalı model tescilleri bulunmaktadır.

Web Siteleri

http://newlyglobal.com

http://newlysoft.com.tr

http://newly.com.tr

http://newlycosmetics.com


Telefon

+90 850 302 49 04


7/24 Wp Destek Hattı

0542 2478692